Стародавня приказка свідчить про те, що протилежності неодмінно притягуються. Теж саме сталося з двома абсолютно різними людьми, які ще донедавна не підозрювали, як сильно зміняться їхні долі. Чоловік середнього віку на ім’я Мілан змушений промишляти грабежами. Раніше у нього була пристойна робота, улюблена сім’я, але, відразу втративши все, що йому було дорого, хлопець вступив на криву доріжку, хоча глибоко в душі щиро мріє знайти домашній затишок і закинути, нарешті, настільки мерзенний, незаконний спосіб життя. Манескье, навпаки, темпераментний домосід, самовіддано трудився на посаді шкільного вчителя, який нещодавно вийшов на пенсію.

Тепер, коли не потрібно щоранку мчати в навчальний заклад і намагатися вкласти знання в порожні голови непосидючих учнів, старий відчуває внутрішню порожнечу. Будучи з дитинства невиправним мрійником, він завжди бажав взяти участь у великих подорожах і зробити якусь авантюру. Випадкова зустріч цих особистостей призвела до низки непередбачуваних наслідків.

Розговорившись, Манескье дізнався про плани Мілана пограбувати банк і тихенько випаруватися. Невже сама доля посилає в руки пенсіонера шанс витворити щось божевільне? Фільм Людина з поїзда (2002) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Патріс Леконт
В ролях: Жан Рошфор, Джонні Халлідей, Жан-Франсуа Стевенен, Чарлі Нельсон, Паскаль Парментье, Ізабель Петі-Жак, Едіт Скоб, Моріс Шевит, Ритон Лібман, Олів’є Форон