Джеймс живе зі своїм батьком – фанатом бейсболу, якого мало цікавить син і його проблеми. Батько непогано проводить час з темпераментними подружками і впевнений, що вдома все в порядку. Відлюдний і похмурий підліток непогано грає на гітарі, подовгу замикаючись у своїй кімнаті. Кращий друг Джеймса на ім’я Ейб вчиться з ним в одному класі. Хлопці часто музикують разом, діляться один з одним всім секретами. Ейб здобув погану славу своїми божевільними витівками. Директор школи, де навчаються підлітки, дуже стурбований їх поведінкою і впевнений, що обох чекає жахливе майбутнє.

Джеймсу дуже подобається гарненька Карла, він шукає спосіб сподобатися дівчині, але зауважує, що обурливі витівки одного сильно знижують його шанси на успіх. Директор упевнений, що хлопців треба тримати в строгості, тому карає їх обов’язковим відвідуванням зборів в каплиці.

Для нього будь-яка непокора обурливо. Джеймсу належить подолати тиск деспотичного дорослого, власні комплекси, навчитися вірити в себе. Фільм Любов в Морено-Валлі (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Стівен Хаффакер
В ролях: Джон Енніс, Jack Seavor McDonald, Jaire Bowen, Пол Тірадо, Суільма Родрігес, Лілі Сото, Брендон Смолл, Chandler Murphy, Чарлі Сандерс, Алем Брхан Сапп