Сара завжди відрізнялася особливою добротою і любов’ю до братів меншим. А тому вона не могла дивитися на те, як з ними жорстоко поводилися деякі люди, більше того, дівчина готова була на все, щоб таких людей як можна швидше покарали за їх подібне ставлення до чотириногих. Тому не дивно, що в шкільному віці вона навіть вступила в агентство, яке боролося за права собак. Голова до того ж знав, що завжди може покластися на Сару, адже дівчина була готова на будь-які активістські руху, якщо це тільки врятує її улюблених собачок і допоможе загального благій справі. Коли агентство вирішило перевірити одного фермера, то вони ні на хвилину не задумався про те, що саме відправитися на цю справу.

Та й Сара з величезним задоволенням вирушила з’ясовувати, чи насправді Холлоуз і його рідні витворяють з тваринами такі жахливі речі, як про це всі говорять. Однак дівчина не знайшла підтвердження своїм словам, до того ж сімейство не було схоже на тих, хто здатний нашкодить цуценятам. Фільм Любителька собак (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але члени агентства впевнені в зворотному і вимагають від Сари компромат на сім’ю, в цей же час дівчина розуміє, що їй не байдужий Холлоуз. Що ж вона стане робити в такій нелегкій для себе ситуації і який вихід вибере?

Режисер: Алекс Ранаривело
Актори: Джеймс Римар, Ліа Томпсон, Джейсон Блер, Еллісон Пейдж Нист, Шеррі Стрингфилд, Майкл Кінг, Христина Мур, Ейпріл Адамс, Алі Афшар