Ще в ранньому віці Терону привели в секцію баскетболу. Тут він швидко зарекомендував себе як гравець, який подає надії. Тренер упевнений, що талановитий юнак, що володіє відмінною швидкістю і технікою, досягне великих успіхів в професійному спорті. Незабаром головний герой отримує запрошення пройти ряд відбіркових випробувань для вступу в елітну школу при баскетбольному клубі. Він розуміє, що йому представився шанс виконати свою заповітну мрію. Підліток з блиском справляється з усіма завданнями, вразивши всіх знаходяться поруч тренерів і керівництво колективу. Так хлопчина потрапляє в молодіжний склад професійного клубу. Тепер він тренується з подвоєною силою і енергією.

Террон усвідомлює, що у нього є всі дані, щоб стати справжньою зіркою НБА. А це означає, що попереду молодої людини чекають багатомільйонні контракти і армія фанатів по всьому світу. Однак дуже швидко наївний головний герой стикається з кричущою несправедливістю. Фільм Любитель (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Світ професійного спорту безжалісний до слабаків і невдах, адже тут крутяться величезні гроші. Але випали на долю Терону випробування не змусять його згорнути з дороги і відмовитися від дитячої мрії.

Режисер: Райан Ку
В ролях: Шерон Ліл, Джош Чарльз, Брайан Дж. Уайт, Ліна Льюїс, Майкл Рейні мл., Корі Паркер Робінсон