Фільм Лузервілль (2016) дивитись онлайн в HD якості


Чак, головний герой фільму, вчиться в школі останній рік. Він вже достатньо доросла і самостійна людина, але поки ще не здатний так легко впоратися з усіма проблемами, які на нього навалилися з різних сторін одночасно. Почалося все з того, що його мама почала зустрічатися з хлопцем, який значно молодше, а найнеприємніше, що він ще й учитель фізкультури у Чака. Бачити свого препода поруч зі своєю матір’ю хлопцю не дуже подобається, але з цим він нічого вдіяти не може. Другою проблемою стає нерозділене кохання, яке підліток починає відчувати до найкрасивішої дівчинки школи, на його думку.

Мелісса навіть уваги на нього не звертає, а він щосили намагається вразити неприступну красуню і завоювати її серце. Розуміючи, що всі колишні спроби привернути до себе дівчину нічого не дали, Чак вирішив піти іншим шляхом. Наприклад, впливати на Мелісу через її молодшу сестру, з якою потрібно було спочатку познайомитися. Фільм Лузервілль (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але і тут закоханого юнака чекав великий облом. Його план провалився з тріском, через що довелося терміново шукати якийсь інший шлях. Чи зуміє підліток досягти своєї мети, не виставляючи себе при цьому повним дурнем?

Режисер: Lovell Holder
В ролях: Джонатан Липники, Джемі-Лінн Сиглер, Метт МакГорри, Дербі Стэнчфилд, Наталі Хол, Нік Фінк, Сюзанна Шадковськи, Брендан Дулинг, Аугуст Роудс, Марко Джеймс