В Англії 11 століття мати маленького хлопчика помирає в страшних муках і агонії. Ніхто з лікарів і простих людей не зміг визначити причину захворювання і сам недуга залишився невідомим. Ніякі способи лікування не змогли принести позитивний результат. Хлопчисько Роб засмутився і впав у печаль. Але потім вирішив знайти причину, розгадати цю загадку. Роб відкрив у собі дар передчувати смерть. Йому не приходять бачення, він просто це відчуває. Він вирішує стати великим лікарем. Для цього йому варто повчитися у них. Спочатку його вчителем був шарлатан на ім’я Барбер. Після нього хлопчина вирішити відшукати самого знаменитого лікаря Авіценну.

Мудрець помітив у юнака надзвичайний талант і потенціал у цій справі, почав його навчати. Старий попередив його не гарячкує і не виконувати те, що заборонено. Адже влади могли спалити його. Але Роб не бажає зволікати, адже в коло стільки людей, які потребують лікування. Він не дивився на статус хворого і його матеріальне становище, йому це було не важливо. Фільм Лікар: Учень Авіценни (2013) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Для просування в дослідженні, заради нових відкриттів він скористався тілом людини. До того ж він закохався в дівчину, що належить іншому впливовому чоловікові. Ці вчинки призвели до небезпеки для життя хлопця.

Режисер: Філіп Штельцль
В ролях: Тому Пейн, Бен Кінгслі, Емма Рігбі, Стеллан Скарсгард, Олів’є Мартінес, Еліас Ембарек, Майкл Джибсон, Стенлі Таунсенд, Майкл Маркус Морган, Адам Томас Райт