Захоплюючій Сюжет, гостросюжетної спортивної драми, який точно не залишить байдужим жодного глядача повідає обивателю неймовірну історію перемог, поразок, смутку, нещастя і, звичайно ж, великої і світлої любові, пережила в невеликий відрізок часу юна, приваблива москвичка Надія Лапшина. З дитячих років вона відрізнялася неймовірною любов’ю до ковзанів. Як підсумок батьки, бачачи захоплення дочки, відправили дівчинку в секцію фігурного катання, де незабаром вона стала робити перші успіхи. Як підсумок до двадцяти років талановита дівчина злила однією з головних надій російського спорту.

Не важко здогадатися, що довго в одиночницах вона не проходила і її тренер, йде з нею самого дитинства, порадив підопічною встати на ковзани в пару з яким-небудь відомим фігуристом. І незабаром таким спортсменом виявляється відомий вітчизняний фігурист Володимир Леонов, що славиться своїми запаморочливими піруетами і стрибками, але при цьому відрізняється дуже поганим, погано уживався характером і самозакоханістю. Фільм Лід (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Однак вміє знаходити спільну мову з людьми Наді вдається приборкати норовливого, примхливого партнера, в якого вона в підсумку закохується, а їх поцілунок після перемоги в чемпіонаті світу з фігурного катання облетів екрани всього світу.

Режисер: Олег Трофім
В ролях: Діана Енакаева, Ян Цапник, Ксенія Раппопорт, Мілош Біковіч, Олександр Петров, Павло Майков, Ксенія Лаврова-Глінка, Аглая Тарасова, Максим Белбородов, Марія Аронова