Сюжет фільму заснований на автобіографічному літературному творі австрійської письменниці Крістін Нестлінгер. 1945 рік. Наближається до кінця сама кровопролитна війна в історії людства. В ході запеклих боїв Червона Армія звільняє Вену. Нестлінгери розраховують, що тепер їхнє життя піде на лад. Дід Крістін, будучи майстерним годинникарем, збирається знову повернутися до улюбленої професії. Однак надії звичайної австрійської сім’ї на щастя і тихе, безтурботне існування не виправдовуються. Справа в тому, що тато майбутньої письменниці був призваний на службу в Вермахт незважаючи на те, що він не відчував ніякої симпатії до націонал-соціалістичних ідей.

Зрештою чоловік вирішив дезертирувати з лав Збройних сил Третього Рейху. Але це не скасовує того факту, що він брав активну участь у бойових діях на території Радянського Союзу. Так що батько дівчинки змушений ретельно приховувати своє минуле від знаходяться в місті червоноармійців. Фільм Лети, травневий жук! (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Додає проблем і та обставина, що радянські воїни ставляться до всіх австрійців з великою недовірою. Однак головні герої продовжують вірити в те, що їхня рідна країна зможе оговтатися від жахів війни.

Режисер: Мірьям Унгер
В ролях: Paula Brunner, Хільде Далік, Zita Gaier, Костянтин Хабенський, Philip Mur, Лиски Пантолер, Пітер Шорн, Кріста Штадлер, Урсула Штраусс, Gerald Votava