Ця дивовижна історія кримінального характеру сталася зі звичайним не зовсім везучим по життю чоловіком на ім’я Барні. Він звичайний перукар, притому настільки звичайний, що абсолютно не користувався попитом. Втім, попитом він не користувався ніде. Ні серед жінок, ні серед друзів, ні в професійному плані. Як перукар за довгі роки роботи Барні так і не зміг відбудуться. Його вистачило тільки на те, щоб освоїти парочку простих стрижок, на чому він і випливав. Одного разу невдачливий чоловік потрапив у жахливу історію.

Коли у непутящого перукаря відбулася розмова з його начальником, який з цілком зрозумілих причин збирався його звільнити, Барні випадково вбиває його. Так, вбити випадково можна, це якраз про Барні. Невдачливий чоловік опинився в розгубленості. Йому не спало на думку нічого іншого, як заховати труп в багажник машини і відвезти подалі, щоб заховати. Фільм Легенда про Барні Томсоне (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але довести труп до потрібного місця він не встиг, мама Барні випадково побачила те, що зберігатися в багажнику її сина і, мимо своєї волі, стала співучасницею злочину.

Режисер: Роберт Карлайл
В ролях: Емма Томпсон, Роберт Карлайл, Рей Уїнстон, Джеймс Космо, Тому Кортні, Ешлі Дженсен, Мартін Компстон, Кевін Гатрі, Стівен МакКоул, Семюел Робертсон