«Легенда» красунчик Том Харді роздвоюється і перетворюється в прославлених гангстерів 1960х років. Реджінальд і Рональд Крей-брати-близнюки, що наробили шереху в Лондоні, є ватажками і засновниками банди кварталу Іст-Енд, за якою числяться найжорстокіші злочини. Угруповання займається грабежами, рекетом, вбивствами з метою завоювати весь злочинний світ міста. Мафіозі починають з місцевого клубу. Захопивши заклад, Реджі знайомиться з сестрою колишнього власника, Френсіс, а після одружується з нею. Ронні стає не до душі щасливий шлюб брата. Незважаючи на зовнішню схожість, хлопці мають різні погляди як на життя, так і на ведення бізнесу.

Реджі садять у в’язницю за попередні діяння, а Рональд тим часом стає керуючим сімейного руху. Нестійка психіка Рональда лякає клієнтів і тягне за собою одні неприємності. Пізніше Реджінальд звільняється, проте для братів справи йдуть також прикро. Фільм Легенда (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Підкуп свідків, збір данини, залучення членів уряду послужили причиною уваги з боку поліції. У хлопців великі проблеми, за справу впливової сім’ї береться детектив Леонард рід з Скотланд-Ярду.

Режисер: Брайан Хелгеленд
В ролях: Том Харді, Емілі Браунінг, Девід Тьюліс, Даффі, Крістофер Екклстон, Чазз Пальминтери, Пол Андерсон, Джошуа Хілл, Колін Морган, Тара Фітцджеральд