Молода і приваблива Анна Дантес залишається вдовою. Раптова втрата коханого чоловіка абсолютно спустошує ніжну і вразливу душу жінки. Що робити, залишившись однією, якщо всі мрії були пов’язані з близькою і рідною людиною? Важка Підготовка до похорону і сама скорботна церемонія проходять для Анни немов у тумані. Тільки рятівні сни допомагають трохи відпочити від страшної виснажливої реальності. Однак життя підносить ще один сюрприз-незнайомий чоловік дзвонить і погрожує Ганні розправою. Дзвінки стають лякаюче постійними, жінка щиро не розуміє, чому незнайомець хоче вбити її.

Невгамовна сусідка теж не залишає в спокої пані Дантес. Заходячи поливати квіти, дама із задоволенням повчає, як поводитися правильно. Ці нотації стають останньою краплею. У місті стоїть небувала спека і свіжий прохолодний душ, заспокійливі струмені води рятують Анну від накочують хвиль істерики.

Тонка грань між квітучим садом блаженства і гнітючого горя стирається, вже незрозуміло, що вигадка, а що правда. Фільм Квітучий сад (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Kris Niklison
В ролях: Каміла Моргадо, Марисель Альварес, Maria Alice Vergueiro, Даніель Фанего, Даніель Араос, Клаудіо Торрес, Андре Caldas, Sang Min Lee, Сільвіна Боско, Nelson Rueda