Дафні – не звичайна італійська школярка. Замість уроків вона воліє прогулюватися по торговим центрам і супер маркетів міста, а заодно і взяти звідти що не будь не заплативши за це ні гроша. Але одного разу під час крадіжки вона попадається і намагається втекти. Правда, як вона не старалася, втекти від поліції їй не вдалося. Після затримання суд засудив її до терміну в центрі утримання малолітніх злочинців. Здавалося-б там її не чекає нічого хорошого, проте все виявилося зовсім не так просто. Перебуваючи в центрі, Дафні зустрічає хлопця на ім’я Джош з яким у неї знаходиться багато спільного. Джош теж любить займатися крадіжкою, бігом від поліцейських та іншими витівками.

Через деякий час підлітки починають усвідомлювати те, що люблять один одного. Але на жаль, в центрі діють дуже жорсткі правила, недотримання яких веде до тяжких наслідків. Їм не можна знаходиться разом, і навіть більше. Під заборону потрапляють листування, і будь-які контакти зводяться на немає. Але як відомо любов сильніше будь-яких решіток і перешкод. Дафні готова на все що завгодно заради того щоб бути поруч зі своїм коханим. Фільм Квітка (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тому вона починає влаштовувати підпали, йти на конфлікт з охоронцями і адміністрацією. А Джош зі свого боку робить те ж саме. Чи зможуть підлітки подолати відстань і впорається з тиском оточуючих в ім’я самого світлого почуття?

Режисер: Клаудіо Джованнезі
В ролях: Daphne Scoccia, Josciua Algeri, Валеріо Мастандреа, Лаура Васіліу, Аньєлло Арена, Gessica Giulianielli, Клеа Марку, Francesca Riso