Фільм Квадрат (2017) дивитись онлайн в HD якості


​​​​Молодій людині з солодкою зовнішністю голлівудської зірки Крістіану завжди здавалося, що немає на світі невинне створіння, ніж він. Він вважався одним з кращих кураторів шведської картинної галереї, який завжди може зацікавити навіть самих розпещених і вишуканих відвідувачів виставкового залу. Сам Крістіан ніколи не скаржився на своє життя. Та у нього для цього не було ніякого приводу. Престижна робота, повага службовців, любов найкрасивіших дівчат міста. Чого ще бажати від життя?! Але іноді йому ставало якось прісно від усієї цієї солодощі. Вже якось занадто легко і просто проходила його життя.

Він тільки й робив, що рекламував новомодні шедеври мистецтва. Ось і зараз весь робочий час йшло на представлення нового образу «Квадрата», який повинен був потрясти відвідувачів виставки своєю незвичністю. Але він і сам не думав, що в критичній ситуації може проявити зовсім іншим чином. Сталося так, що Крістіан став жертвою місцевих крадіїв. Хлопці вкрали його портмоне, доверху забитий грошима. Крістіан якраз отримав гарну винагороду за вдало виконану роботу.

І ось така невдача. Але він вирішив не спускати ситуацію на гальмах, а особисто розшукати шахраїв. Ось саме з цього моменту його життя різко змінилася в інший бік. Фільм Квадрат (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Рубен Естлунд
В ролях: Linda Anborg, Террі нотар, Домінік Уест, Elijandro Edouard, Marina Schiptjenko, Крістофер Лессі, Клас Банг, Елізабет Мосс, Martin Sööder, Daniel Hallberg