Карл Каспер успішний шеф-кухар в самого популярного ресторану міста Лос-Анджелеса. Він добре знає свою справу. У нього надійна команда. Журналісти називають його «висхідною зіркою». Як часто буває з людьми трохи зазнають, шеф переоцінює свої можливості у виборі меню. У найвідповідальніший момент відмовляється від порад власника ресторану. До нього навідується найзнаменитіший фут блогер міста — Рамзі Мішель. Передчуваючи перемогу, Каспер зачитує статтю про минулий візит. Друкована думка виявляється розгромним. Критик залишається незадоволеним – дві зірки. Намагаючись виправдатися, Карл змінює тактику, і вирішує взяти реванш, але випадково дізнається про галас в Твіттері.

Не розбираючись в соціальних мережах, Шеф з ображеними почуттями, випадково вплутується в перепалку з найбільш шанованим критиком в Інтернеті. Підсумок всьому: втрачає роботу. Сімейне життя не вдалося, дружиною давно розійшовся, а тепер залишився без улюбленої справи. Колишня дружина пропонує Карлу поїхати в Майямі, в те місце, де починалася його кар’єра, і, нарешті, приділити час вихованню десятирічного сина. Ситуація змушує придбати старий фургон.

За допомогою близьких Карл відмиває древню бруд і відновлює машину, перетворюючи в закусочну на колесах. Чи зможе він довести, що здатний на шедеври кулінарії. Фільм Кухар на колесах (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джон Фавро
В ролях: Джон Фавро, Емджей Ентоні, Софія Вергара, Джон Легуізамо, Скарлетт Йоханссон, Олівер Платт, Боббі Каннавале, Дастін Хоффман, Емі Седарис, Роберт Дауні мл.