Фільм Кур’єр Ікс (2016) дивитись онлайн в HD якості


Тренлін Полєнскі є професійним контрабандистом. Він їздить по всьому світу, змінюючи імена і паспорта, щоб збирати алмази для своїх замовників, якими є Іван і Натан. Чоловікові вдається залишатися непоміченим для поліції та інших представників закону. Він настільки професійна людина у своїй кримінальній справі, що вже нікого не боїться. Багато років Тренлін вже займається контрабандою, але ще жодного разу його ніхто не зловив. А поки він виконує свою чергову роботу, агенти ЦРУ ганяються за журналістом, який наважився заявить, що готовий надати докази зв’язку представників розвідки з наркоторговцями.

У нього готова розгромна стаття на цю тему. Якщо вона стане доступна людям, то репутація ЦРУ сильно постраждає, чого допустити ніяк не можна. Агенти хочуть натиснути на журналіста, щоб змусити його мовчати, але це не так просто зробити, оскільки підібратися до нього проблематично. Розуміючи, що своїми силами не впоратись, вони звертаються за допомогою до Поленські.

Якщо він виконає їх завдання, то залишиться і далі безкарним. Дуже приваблива перспектива, але чи правду говорять представники ЦРУ? Варто Тренлину погоджуватися? Фільм Кур’єр Ікс (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Thomas Gulamerian
В ролях: Удо Кір, Джеймс С. Бернс, Bron Boier, Річард Глісон, Чи Шеперд, Бен Ван Берген, Кріс Боас, Джей Дісней, Берні Рейчел, Едді Мартінес