Всі останні роки свого життя молодий хлопець Метті подарував хокею. Незважаючи на труднощі, які виникали перед ним, він завжди слідував вперед, нічого не боячись. Саме це дозволило йому домогтися величезних успіхів і стати справжнім чемпіоном, в обраному виді спорту. Тільки ось, ніякі заслуги і успіхи не можуть вплинути на оточуючих, які вважають Метті другим сортом в цьому житті. Темна шкіра хлопця стає для нього величезною проблемою в невеликій громаді, де він проживає. Невеликий колектив людей, в якому змушений проживати Метті, тисне на хлопця щодня.

Нова Шотландія виявляється не найоптимальнішим місцем для того, щоб починати кар’єру, якщо ти молодий темношкірий хлопець. Мрія Метті — потрапити в професійну збірну з хокею, довівши всім оточуючим, що він дійсно цього вартий. Незважаючи на щоденні підколки, з боку навіть ледь знайомих людей, він не має наміру здаватися. В той час, як більшість однолітків складають руки і відмовляються від своєї мрії, Метті наполегливо йде вперед.

Ніхто не допоможе йому в цій боротьбі, крім нього самого. Відмінно це розуміючи, він піднімається все вище і вище, переборюючи власні страхи і сумніви. Фільм Крізь лінію (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Директор Ікс.
В ролях: Сара Джеффрі, Стівен Джеймс, Джанет Рекуело, Шамір Андерсон, Стівен Лав, Джим Кодрингтон, Кара Рікеттс, Тейлор Олсон, Джекі Торренс, Х’ю Томпсон