Фільм Кривизна (2018) дивитись онлайн в HD якості


Все життя геніальний вчений і винахідник присвятив створенню машини часу. Уеллс впевнений, що теоретично такий пристрій можна сконструювати, адже він не суперечить фізичним законам нашого Всесвіту. І після наполегливих праць чоловікові вдається досягти заповітної мети. Однак через деякий час він безслідно зникає, не залишивши своїм товаришам і дружині ніякого послання. Мало не зійшла з розуму від горя Хелен звертається за допомогою до поліцейських. Але тривалі пошуки талановитого фізика-дослідника закінчуються нічим. Поступово головна героїня починає приходити в себе після цих сумних подій.

Однак незабаром на голову жінки обрушуються серйозні неприємності. Таємнича незнайомка по телефону попереджає її про смертельну загрозу. І через кілька хвилин Хелен дійсно стикається лицем до лиця з професійним кілером, який збирається розправитися з нею. На щастя, дівчині вдається вислизнути прямо з-під носа у найманця. Фільм Кривизна (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тепер вона збирається знайти того, хто так пристрасно бажає її смерті. Головна героїня вважає, що події останніх днів тісно пов’язані з її зниклим чоловіком і його революційним винаходом.

Режисер: Diego Hallivis
В ролях: Ліндсі Фонсека, Лінда Хемілтон, Гленн Моршауер, Ной Бін, Josephine Elle, Алекс Лані, Nathaniel Sizemore, Зак Ейвері, Уилльям Уіллет, Уилльям Крос