У міру того як розвиваються технології, злочинність стає більш нахабніше і впевненіше в собі. В сучасний час бандити вважають за краще використовувати нові технології для своїх брудних справ. Таке явище як корупція було відоме людству споконвіку, але здається в XXI столітті це явище набуло ще більшого поширення, завдяки все новим технологіям і схемам. У центрі цього фільму виявляється герой, який тільки починає свою кар’єру в сфері правопорядку. Цей хлопець дуже розкрити величезну корупційну мережу, але поки сам не знає, вийде у нього це чи ні.

Коли він приїжджає в своє рідне місто, то розуміє, що справи на сімейній фермі, яку веде батько і брат йдуть з рук геть погано. З кожним разом прибутковість підприємства стає все менше, а витрати більше. Ферма забирає дуже багато сил і часу. Головний герой стикається з людиною, яка продає твори мистецтва, і паралельно каламутить темні справи.

Тут відбувається масштабне відмивання грошей за участю найхитріших схем. Чи вийде у головного героя вивести всіх на чисту воду? Фільм Крипто (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джон Сталберг
Актори: Курт Рассел, Люк Хемсворт, Алексіс Бледел, Вінсент Картайзер, Джилл Хеннессі, Бо Напп, Мала Рівера Дрю, Марель Мініутті, Марша Дітлайн, Джеремі Харріс