Сюжет картини обертається навколо легендарного бійця Роккі Бальбоа, який давним-давно залишив спорт, вішає боксерські рукавички на гачок і залишивши в минулому безперервні битви на рингу. Однак розлучитися з улюбленим видом спорту остаточно він так і не зміг, ставши тренером висхідної зірки в світі боксу — темношкірого спортсмена по імені Адоніс Крід. Хлопець був практично як син для Роккі, адже колись давно чоловік був знайомий з його батьком, Аполло, який на рингу для нього був суперником, проте в життя, поза боротьбою за пояс чемпіона, дуже скоро став хорошим другом. Загибель Аполло в боксерському поєдинку з Іваном Драго стала потрясінням, як для сімейства Кридів, так і для Бальбоа.

Втрата батька, відбилася на хлопчика, який вирішив піти по його стопах і досягти висот, які не вдалося підкорити його батькові. Згодом Адоніс обзавівся сім’єю, проте все ж не відмовився від улюбленої справи, продовжуючи проводити весь вільний час в тренуваннях, передчуваючи участь в новому доленосному поєдинку, чекати якого, до слова, довго не довелося. Віктор Драго, Син Людини, яка вбила його батька, кинув виклик Кріду, відхилити який Адоніс просто не міг. Фільм Крід 2 (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тепер йому належить зіткнутися з примарами минулого, які через стільки років настільки стрімко увірвалися в його спокійне і розмірене життя, разбередив старі рани і викликавши ті почуття та емоції, про існування яких герой вже давно забув.

Режисер: Стівен Кейпл мл.
Актори: Тесса Томпсон, Майкл Б. Джордан Сильвестр Сталлоне, Дольф Лундгрен Вуд Харріс Филисия Рашад Florian Munteanu Андре Уорд Іво Нанді Майлс Хамфус