Фільм Красунчик Джонні (1989) дивитись онлайн в HD якості


Джон Седлі на прізвисько Красунчик-людина зі страшним обличчям і дефектом мови. Лікарі кажуть йому, що у всьому винна мати, а вірніше наркотики і алкогольні узливання, яким вона віддавалася, коли була вагітна. Потворність сідлі зробило його ізгоєм, залишивши йому мало вибору, окрім як стати злочинцем. Він ніколи не зустрічався з нормальною людиною, в його долі брав участь лише один: дрібний шахрай Майки Чалметте, якого Джонні завжди вважав замість батька.

Чалметт просить Джонні допомогти йому з одним останньою справою — зібрати монет з місцевого магазину, щоб він міг погасити свій борг і відкупитися від партнера. Команда, яку зібрав Чалметт, яка включає в себе Рейфа, підставляє їх обох, бере гроші і кидає їх вмирати. Майки мертвий, Джонні вижив. Фільм Красунчик Джонні (1989) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Через деякий час у в’язниці Джону нечувано везе – йому попадається добрий хірург доктор Фішер, який клопоче перед начальством про те, щоб дати Джону нове обличчя і нову ідентичність в рамках експериментальної програми. Начальство дає добро, і Красунчик тепер Джон Мітчелл.

Режисер: Волтер Гілл
Актори: Міккі Рурк, Еллен Баркін, Елібазет МакҐоверн, Морган Фрімен, Форест Вітакер, Ланс Генріксен