Вів’єн звикла до метушні, постійних поїздок, швидкого темпу життя. Вона співає в джазовому оркестрі, який незмінно користується популярністю у публіки. Жінці довелося викроїти трохи часу, щоб відвідати лікаря для медичного обстеження і здавання аналізів, після того як її стали мучити часті головні болі. Вів сиділа серед інших відвідувачів і хвилювалася. Героїню вже поспішали по телефону, кажуть, що її всі чекають. Поруч з людьми знаходилися їхні родичі, підтримували, підбадьорювали.

А Вів’єн була зовсім одна. Нікому не було діла до її самопочуття, здоров’я і переживань. Коли пройшли томливі хвилини очікування, Вів зайшла в кабінет фахівця. Їй показали знімок, красномовно говорить про пухлину. Якщо видалити її хірургічним шляхом, можуть пропасти рухові і мовні функції.

Жінку найбільше цікавило, чи зможе вона продовжувати співати. Усвідомлення смертельного діагнозу прийшло не відразу. Доктор відвела їй на життя трохи більше року. Фільм Кращий день мого життя (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Фаб’єн Констант
Актори: Рене Зеллвегер, Сара Джессіка Паркер, Саймон Бейкер, Коммон, Тейлор Кінні, Жаклін Біссет, Гас Бірн, Валід Зуейтер, Мері Бет Пейл, Філліпа Су