Головним героєм кримінально-драматичного фільму «Корупціонер», заснованого на реальних подіях, є молодий чоловік на ім’я Ліам. У 2012-му році, напередодні Олімпіади, він вийшов з в’язниці і повернувся до рідного Лондона. За грати Ліам потрапив кілька років тому, опинившись замішаним у злочинних махінаціях якогось Кліффорда Каллена. Ця людина володіла неймовірною владою в Лондоні, примудряючись одночасно підтримувати ділові та дружні зв’язки з впливовими політиками і чиновниками, а також керувати власним злочинним синдикатом. Весь бізнес Каллена будувався на нерухомості і більшу частину належної йому землі, він захопив незаконно.

Але зараз Ліама найменше цікавила людина, колись зламав йому життя. Після звільнення з в’язниці він хотів лише спокійного життя зі своєю дружиною Грейс і їх дочкою. Але для цього Ліаму належало спочатку повернути любов і довіру коханої жінки. І вже звичайно він не припускав, що знову виявиться замішаним у справи Каллена і виявиться втягнутий у великомасштабну змову, в який були залучені не тільки політики, але і вся верхівка Скотланд-Ярду.

І тепер від дій Ліама залежатиме життя його близьких, врятувати яких можна лише розкривши всю корупційну мережу, що обплутала Лондон. Фільм Корупціонер (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Рон Скальпелло
В ролях: Сем Клафлін, Чарлі Мерфі, Тімоті Сполл, Х’ю Бонневілль, Шон Дулі, Адам Лонг, Девід Хейман, Ноель Кларк, Лоррейн Ешборн, Наомі Акі