Центральною фігурою кінодрами є Мері. Вона є власницею користується шаленою популярністю серед жителів Лос-Анджелеса стриптиз-клубу. В даний час літня жінка готується відзначити круглу дату: їй виповнюється 60 років. При цьому в розпал торжества вона отримує дуже несподіваний подарунок від місцевих гангстерів. Мафіозі вимагають повернути борг, який головна героїня колись взяла у них для того, щоб відкрити нічний заклад. Однак у Мері немає таких грошей. Тому бандити пропонують їй віддати стриптиз-клуб їм в рахунок погашення боргу.

Але смілива жінка не збирається йти на поводу у злочинців, яких вона вважає тупоголовими бовдурами. Бізнес-леді не готова розлучитися зі своїм улюбленим дітищем, якому вона віддала 25 років свого життя. Розлючені відмовою зловмисники викрадають її сина. Вони загрожують вбити хлопця в тому випадку, якщо їх вимога не буде задоволена. Мері опиняється в дуже важкій ситуації, з якої немає простого виходу. Фільм Королева Голлівудського бульвару (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

У сформованих обставинах вона може розраховувати лише на свою кмітливість і хитрість. Головна героїня впевнена лише в одному: її противникам ні в якому разі не можна довіряти. Вона змушена діяти на свій страх і ризик.

Режисер: Орсон Обловитц
В ролях: Розмарі Хохшилд, Ана Мулвой-Тен, Роджер Гуэнвер Сміт, Джон Ліндстрем, Майкл Паркс, Елла Томас