Хаттон-Гарден — відомий британський ювелірний район, куди частенько мали намір потрапити злочинці, щоб добряче поживитися. Однак з охороною, яка там знаходиться зробити це буде зовсім не просто, а тому багато хто просто відмовлялися від цієї ідеї. Але це не скажеш про п’ятьох товаришів, яким було вже за 60, проте вони вирішили, що прийшов їх час увійти в історію і показати всьому світу на що вони здатні. Герої ретельно спланували наліт на саме ласе сховище і готуються до того, щоб все провернути прямо напередодні Великодніх свят, коли всі будуть зайняті іншими справами.

Хлопці були впевнені в тому, що у них безсумнівно вийде впоратися з цим дельцем і вони отримають величезну кількість грошей, які раніше могли їм здаватися тільки ласою метою. Адже і їм дійсно вдалося винести не тільки грошей, але і ювелірних виробів на величезну суму. Тепер їм залишилося тільки якомога ретельніше сховатися і не дозволити поліції їх відшукати. Таким чином останні дні свого життя вони зможуть провести живучи безтурботним життям.

Однак що насправді вийде з цієї затії і як герої провернуть цю справу? Чи зможуть вони домогтися всього або ж на старості років відправляться за грати? Фільм Король злодіїв (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джеймс Марш
Актори: Майкл Кейн, Чарлі Кокс, Майкл Гембон, Джим Бродбент, Рей Уїнстон, Том Кортні, Франческа Анніс, Пол Уайтхаус, Keely Cat Wells, Келлі Ширлі