Фільм Король Лев (2019) дивитись онлайн в HD якості


Лев Муфаса є королем джунглів і батьком Сімби. Це добрий правитель, який є шанованим серед тварин. Його рідний брат Шрам будує підступні плани, які пов’язані з тим, щоб захопити владу в місцевій савані. Йому хочеться зайняти місце Муфаса, щоб реалізуватися в якості глави джунглів. Тільки дикі тварини не згодні з цим. Незважаючи на їх протистояння, незабаром Шраму все ж вдалося забрати владу в савані в свої лапи. Він прогнав Сімбу геть, незважаючи на те, що нещасний Левеня не хотів залишати зграю.

Однак Сімба не збирається залишати все так, як є. Вихованням левеняти після вигнання займалися кабан Пумба і сурикат Тімон, які змогли прищепити йому правильну філософію життя. Допитливий молодий хижак вивчає навколишній світ, щоб, набравшись достатнього кількість досвіду, протиставити себе нахабному загарбнику, який узурпував владу.

Проведення політичних переворотів досить непередбачуваний процес, який далеко не завжди безпечно закінчується для його ініціаторів. Чи зможе Сімба виграти бій з недругом, щоб зайняти місце правителя? Фільм Король Лев (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джон Фавро, Cyrill Geshev
Актори: Дональд Гловер, Чіветель Еджіофор, Джон Кані, Сет Роген, Флоренс Касумба