Дія відбувається за часів правління династії Чосон. Два клоуна дають різні уявлення, і в одному з них вони показали короля в дуже смішному світлі. Природно, що влада не змогла закрити очі на такий кричущий факт, і клоунів піддали арешту. Далі клоунів доставляють до палацу короля, де передбачається їх стратити. Однак король надає їм шанс на порятунок-якщо вони як слід його розсмішать, то залишаться в живих. Гон Кіль – один з клоунів, молодий чоловік, схожий швидше на дівчину. Він такий крихкий, а як посміхнеться, так все мліють. Король не міг не звернути на неї своєї уваги, і тому залишає при собі блазнем.

Однак королева дуже ревнива, і їй абсолютно не подобається, що її чоловік тримає при собі такого красеня. Всюди вона вирішує зробити деякі кроки. Вона принижує Гон Кіля всякий раз, а сама думає, як би його вбити. Фільм Король і шут (2005) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

І ось, почув король про шута «від бога», який міг розсмішити будь-якого і в своїх уявленнях насміхається над королем. І наказав йому з’явитися в палац, і побачив його напарника-божественно красивого юнака.

Режисер: Чи Джун-ік
В ролях: Кам У-сон, Чон Джин-ен, Кан Сон-ен, Лі Джун-гі, Чан Хан-сон, Ю Хе-джин, Чон Сог-ен, Лі Син Хун, Кім Джин-хек