У недавньому минулому на Трістана Блейка обрушилося чимало серйозних неприємностей. Однак в кінцевому підсумку йому вдалося з мінімальними втратами вирішити виниклі проблеми. Але і тепер життя чоловіка не можна назвати легкою. Невдачі переслідують його як на роботі, так і у відносинах з близькими людьми. Будучи професійним актором, головний герой отримує ролі лише у другосортних бойовиків. Природно, це боляче зачіпає самолюбство молодого людини. Ось тільки, незважаючи на всі його хитрощі, режисери і продюсери продовжують впритул не помічати Трістана. Життєві негаразди поступово вибивають хлопця з душевної рівноваги.

Блейку навіть нікому виговоритися, адже з усіма своїми знайомими і родичами він знаходиться в огидних відносинах. Не дивно, що єдиним порятунком в такій ситуації для нього стають алкоголь і наркотики. У стані сп’яніння головний герой забуває про свої численні проблеми, з головою занурюючись у світ мрій і дивовижних фантазій. Фільм Координатна вісь (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

При цьому він ще не підозрює, що в найближчому майбутньому його чекають набагато серйозніші випробування. Чи зможе Трістан знайти вихід зі складної ситуації, в яку її завели власні помилки минулого?

Режисер: Аїша Тайлер
В ролях: Сем Рокуелл, Емілі Бетт Рікардс, Пейджет Брюстер, Кіран Хайндс, Аїша Тайлер, Кірстен Вангснесс, Кевін Поллак, Томас Гібсон, Паула Малкомсон, Адам Родрігес