Героєм кінокартини «Контроль розуму» є молода людина на ім’я Бен. Так склалося, що на світ він з’явився з серйозним психічним відхиленням, яке не дозволяло йому розвиватися так само, як і всім іншим дітям. Таких як він прийнято називати розумово відсталими. І з подібним діагнозом Бен не має можливості жити повноцінним життям, розраховувати на дружбу, сім’ю або кар’єрне зростання. Він веде відокремлене життя в Мексиці, в якій незабаром його чекатиме несподіване зцілення. Сталося це після нещасного випадку, під час якого Бен просто міг загинути.

Він не тільки вижив, але і став мислити розсудливо. Лікарі та родичі не могли повірити своєму щастю, адже тепер у головного героя з’явився відмінний шанс почати все з чистого аркуша. Більш того, поступово у нього розвинулися надздібності, про які Бен вважав за краще промовчати. І як тільки він навчився їх контролювати про зрозумів, що здатний впливати на хід розвитку подій.

Це докорінно змінює ситуацію. Але з якою саме метою головний герой почне використовувати свій могутній дар, який дав йому згори? Фільм Контроль розуму (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джоель Веллі
В ролях: Моніка Альманса, Валентина Арнольд, Крістен Баррет, Бенжамін Чемберлен, Ернесто Д Алессіо, Лейла Гарза Стокуелл, Лайам Метьюз, Caleb Pope, Jason Riley, Каелин Стокуелл