Діана проживає в одному зі спальних районів Нью-Йорка. Письменниця-початківець мріє прославитися завдяки своїй творчості. У неї є привабливий бойфренд. Однак головна героїня все одно відчуває, що їй чогось не вистачає в житті. Сірі будні і буденність навколишнього світу не дають розвернутися фантазії дівчини. І одного разу вона вирішується на кардинальні зміни в житті. Литераторша перебирається до Лондона, обірвавши всі зв’язки зі своїм коханим. Але обставини складаються таким чином, що через два роки вона знову повертається в рідний мегаполіс. Насамперед обмежена в засобах головна героїня підшукує собі недорогу квартиру в межах міста. І тут її чекає вельми неприємний сюрприз.

Виявляється, другим квартирантом Діани є ще колишній молодий чоловік. Звичайно ж, він теж не виявляє особливого захоплення при новині про те, що сусідкою хлопця стала дівчина, настільки цинічно кинула його пару років тому. Однак тепер їм залишається лише змиритися з цим прикрим непорозумінням.

Квартиранти намагаються зайвий раз не стикатися один з одним в місцях загального користування. Але, можливо, ця зустріч відродить їхні почуття з попелу. Фільм Колишній хлопець по сусідству (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Софі Брукс
В ролях: Заша Мемет, Меттью Шир, Дірдрі О’Коннелл, Сара Рамос, Діана Ірвін, Арлісс Ховард, Дебора Оффнер, Девід Уол, Джефф Уорд, Тео Стокман