Події фільму переносять нас в Нью-Йорк зразка середини 50-их років минулого століття. В шлюбі Хампті і Джіні виховали доньку Керолайн, яка нещодавно вийшла заміж за дуже підозрілого молодика. Щасливого життя літнього подружжя можна назвати лише з дуже великою натяжкою. Швидше вони просто терплять суспільство один одного за звичкою. У далекому минулому Джіні мріяла стати відомою актрисою. Але незадавшаяся з самого початку кінокар’єра жінки поставила крапку на всіх її надії. Тепер вона змушена працювати офіціанткою в місцевому ресторані, кожен день стикаючись з хамством і нахабством відвідувачів закладу. Хампті ж, на відміну від своєї дружини, ніколи не відрізнявся амбітністю.

Він задовольняється скромною посадою оператора каруселі в парку атракціонів. Одного разу до подружжя в гості несподівано заявляється Керолайн. Переляканій дівчині потрібна термінова допомога батьків. Через власну цікавість і наївність вона потрапила в дуже неприємну історію, і тепер її скрізь переслідує кілька запеклих головорізів. Мати з батьком відразу погоджуються на час прихистити неприкаяну доньку, якій загрожує смертельна небезпека.

Незабаром Керолайн знайомиться з привабливим хлопцем Міккі, який швидко її зачаровує. Джіні і її дочка стають мимовільними суперницями в любовних справах. Фільм Колесо чудес (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Вуді Аллен
В ролях: Роберт С. Кірк, Тоні Сірик, Джастін Тімберлейк, Джуно Темпл, Джек Гор, Макс Казелла, Девід Крамхолц, Кейт Уінслет, Томмі Нохіллі, Джеймс Белуші