Фільм Кокаїновий барон (2019) дивитись онлайн в HD якості


На вантажівку з великою партією наркотиків нападає група найманців, і товар зникає у невідомому напрямку, а водія з супроводжуються знаходять убитими. Розлючений Бос готовий трощити все в окрузі, адже з ним подібних ексцесів ніколи не відбувалося. Втрачені мільйони він змушений повернути за короткий час, інакше неприємностей не уникнути. Залишається один варіант-найняти двох хлопців, здатних перетрусити всіх наркодилерів і конкурентів, які не побоялися зв’язатися з серйозним наркоторговцем. Кухар і М’ясник два перевірених часом людини, не раз стикалися з нерозв’язними ситуаціями і обчислювали зрадника в рядах своїх шефів.

Приступаючи до розслідування, герої починають задавати питання діловим людям і різним дрібним сошкам, що викликає підозру у федералів. Виставляючи стеження бюро, сподівається притиснути героїв, але все виявляється куди серйозніше. Тепер на хвості хлопців постійно знаходиться ФБР, але їм не звикати робити свою роботу чисто без особливих проколів. Фільм Кокаїновий барон (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Переговори з розповсюджувачами наводять чоловіків на небезпечних людей, а потім і на зрадників з боку наймача. Незабаром положення в корені змінюється і починається найцікавіше, коли особистість злодія стає відома.

Режисер: Джейсон Кебелл
В ролях: Ніколас Кейдж, Лоренс Фішберн, Баррі Пеппер, Коул Хаузер, Кліфтон Коллінз мл, Леслі Бібб, Пітер Фачінеллі, Адам Голдберг, Наталія Рейес, Тейт Флетчер