Головний герой, слухаючи прохання батька, що доживає останні дні на цьому світі, відправляється з ним в поїздку для прояву монохромної плівки. Будучи раніше успішним журналістом, батько прагне, у що б то не стало, зробити останню справу його життя. Саме в Канзасі ще функціонує остання філія фірми «Кодак», яка займається плівками такого типу. Однак він може закритися ще до їх приїзду. У подорожі син і батько докладають всіх зусиль, щоб згадати найкраще, що було в їхньому житті. Для батька головне зараз – це побути з власним сином, як останній шанс показати себе з кращого боку і таким запам’ятатися. Чоловіки відправляються в далеку поїздку, ось тільки вони ще не уявляють, що ця компанія існує свої останні дні.

Їх місія практично не здійсненна, але вони відправляються в шлях. В дорозі батько і син намагаються згадати всі кращі моменти зі свого життя. Літній чоловік знає, що ця поїздка — його останній шанс побути з сином разом. Йому вже не стільки важлива ця плівка, скільки довше бути з рідною людиною в останні дні свого життя.

Прибувши на місце, вони дізнаються сумні звістки. Єдина в світі лабораторія з їх проявленні плівки може закритися з дня на день. Фільм Кодахром (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Марк Расо
Актори: Елізабет Олсен, Брюс Грінвуд, Ед Харріс, Джейсон Судейкіс, Венді Крюсон, Гетін Ентоні, Денніс Хейсберт, Аманда Бругель, Бі Сантос, Себастьян Піжотт