Сьюзен Карпентер— провінційна жінка, яка працює офіціанткою в невеликому закладі. Під її опікою перебувають двоє неповнолітніх синів. Дітлахи всіма способами намагаються догодити і спростити життя улюбленої матері. Сильніше за всіх намагається 11-річний Генрі. Коефіцієнт інтелекту хлопчика буквально зашкалює, перетворюючи дитину в генія. Він добре розбирається в речах, часом недоступних і незбагненних навіть для дорослих, освічених людей. Молодик примудряється давати дієві поради своїй матері за ринковим курсом акцій і в вигідних інвестиціях, а молодшого брата завзято захищає в школі, обгороджуючи від небезпечних особистостей і задир.

Він дружить з Христиною-дівчинкою, що живе з вітчимом Гленом в сусідньому будинку. Його подружка вічно ходить сумна і депресивна, що спонукає героя вести невпинне спостереження за її будинком. Фільм Книга Генрі (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Незабаром хлопчик переконується, що виною всіх неприємностей є Глен, і повідомляє про це мамі, але гра проти поліцейського виявляється непростою. Чи вдасться юному авантюристу вивести негідника на чисту воду?

Режисер: Колін Треворроу
В ролях: Наомі Уоттс, Джейден Ліберер, Джейкоб Трембле, Сара Сілверман, Дін Норріс, Лі Пейс, Медді Зіглер, Тоня Пінкінс, Боббі Мойнахан, Джеральдін Хьюз