Ніколи не варто знімати з рахунком справжнє кохання. Вона завжди здатна творити неймовірні речі. Лео не думав про те, що зовсім скоро йому доведеться зіткнутися з життєвими труднощами. Лео і Пейдж без праці створили власний куточок щастя. Шикарне весілля, чудовий медовий місяць і непереборне бажання бути поруч тепер стало головним в їх життях. Однак доля не благоволила цьому союзу двох закоханих. Повертаючись додому, в рідні стіни Лео і Пейдж потрапляють в жахливу катастрофу. Аварія на дорозі завдала трохи шкоди головному герою, чого сказати не можна Про Пейдж.

Їй пощастило набагато менше. З-за того, що удар припав на той бік, де сиділа жінка, наслідки виявилися досить складними. Пейдж тепер в комі. Лео всі дні проводить біля ліжка коханої, молячи Бога про швидке її одужання. Хто ж знав, що бажання незабаром збудеться. Однак аварія досить сильно вплинула на мозок дівчини. Фільм Клятва (2012) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Після реабілітації виявилося, що вона нічого не пам’ятає, в тому числі і Лео. Ці випробування поклали на Лео для перевірки його любові до Пейдж. Всупереч відчаю і смутку, головний герой вирішує знову завоювати серце коханої. Чи готовий до цього головний герой?

Режисер: Майкл Саксі
В ролях: Рейчел МакАдамс, Ченнінг Татум, Сем Ніл, Скотт Спидман, Джессіка Ленг, Джессіка МакНэми, Венді Крюсон, Тетяна Маслани, Лукас Брайант, Джої Клейн