Південь США… Місце, де вологі сутінки м’яко обволікають своїм ліловим покривалом величезні плантації пухнастого бавовни і посріблені місячним світлом хвилі широкої Міссісіпі. Місце, де в літню спеку так приємно ковтнути приємного м’ятного джулепа, приготованого ніжними ручками господинь великих білих особняків. І-останній оплот хороших манер, що мають на увазі стриманість і відточене до досконалості лицемірство. Сімейство Полліт збирається відсвяткувати ювілей великого татка, свого патріарха. Його нещодавно виписали з лікарні і всі родичам відомий страшний діагноз-рак. Котедж багатого літнього плантатора перетворюється в зміїне гніздо, в якому киплять неабиякі пристрасті.

Більше всіх сподівається на жирний шматочок Меггі-улюблена невістка Полліта-старшого, вмовляє свого чоловіка завести з батьком розмову про заповіт. Тут рідко говорять прямо, вважаючи за краще обходитися легкими натяками і легкотравної неправдою, тому не дивно, що всі члени сім’ї побоюються зачіпати болючі питання минулого і майбутнього.

Чи зможуть поховали свої стосунки люди продовжувати дихати цим повітрям, просоченим важким ароматом магнолій і брехні? Фільм Кішка на розпеченому даху (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Бенедикт Ендрюс
В ролях: Джек О’Коннелл, Сієнна Міллер, Хейлі Сквайрс, Колм Міні, Ліза Пелфрі, Брін Глісон, Річард Хенселл, Майкл Шеннон, Artinis Aliaj, Nya Berg