Життя Сім’ї карасів не виділялася зі статистичних параметрів осередку суспільства. Полковник вільний час присвячував улюбленим заняттям: полювання на качок, риболовлі в тісному колі товаришів по службі і жінкам, до яких мав нестримну пристрасть. Дружина, гінеколог у міській лікарні, переживала за долю двох великовікових дітей. Андрій розвозив по забігайлівках пиво з сухою рибою, не пропускаючи жодної спідниці. На його прохання мати не раз займалася зачисткою наслідків любовних пригод «Віночка». Вероніка зачитувалася романами, перебуваючи в постійних думах про одруженого чоловіка.

Аркадій повернувся з багатим уловом і відразу потрапив під обстріл дружини, гнівно розмахувала перед його носом повісткою в армію, отриманої дорогим синком. Цей документ говорив про безвідповідальне ставлення глави сімейства до своєї рідні. Через добу Лариса ридала після чергового чергування. Зробивши аборт Марині, вона вбила власного онука.

Вдома подружжя чекав ще один сюрприз: дочка прихистила бездомну подругу Каміллу, з ентузіазмом влився в сімейний підряд з приготування їжі. Фільм Карасі (2008) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Сергій Крутін
В ролях: Олена Яковлєва, Юрій Степанов, Ярослав Жалнін, Світлана Малюкова, Наталія Просвєтова, Костянтин Милованов, Віра Климковецька, Надія Кондратовська, Анатолій Зиновенко, Олександра Перепелиця