Дана кінодрама заснована на реальних подіях. Сюжет стрічки переносить нас на кілька десятиліть тому в один з американських міст. Настає новий будній день, і, як завжди, Роза Паркс відправляється на роботу. В автобусі вона займає вільне місце, спеціально призначене для чорношкірих громадян. Через кілька хвилин на одній із зупинок в салон заходить молода людина, яка починає вести себе вкрай нетактовно. Він в дуже грубих виразах вимагає у чорношкірої жінки звільнити йому місце. Однак це настільки зачіпає почуття Троянди, що вона навідріз відмовляється підкоритися наказам нахабного чоловіка.

У підсумку Паркс затримують місцеві поліцейські, пред’явивши їй маячне звинувачення в порушенні громадського порядку. Це резонансна подія не залишає байдужим жодного жителя провінційного міста. Розлючені афроамериканці вирішують влаштувати бойкот всього громадського транспорту Монтгомері. Дана акція привертає увагу всієї країни. Фільм Історія Рози Паркс (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Чорношкіре населення США починає усвідомлювати, що свої права необхідно відстоювати в безперервній боротьбі. Невеликий скандал в автобусі стає каталізатором величезних змін в американському суспільстві.

Режисер: Арік Авеліно
В ролях: Мета Голдінг, Роджер Гуенвер Сміт, Ісайя Вашингтон, Ел Мітчелл, Лашон Клей, Bill Southworth, Кіт А. Болден, Лоретта Дівайн, Андреа Фрай, Тіффані Морган