Різдво-найголовніше свято в році, який з нетерпінням чекають люди різного віку, від малого до великого. Це саме той момент, коли дуже легко повірити в те, що чудеса дійсно існують і хоча б на короткий час забути про звичні проблеми і розчинитися в світлому святі, під спів прекрасних різдвяних пісень, сяйво вогнів новорічної ялинки, перебуваючи в колі близьких і улюблених людей. Кожна людина в цей вечір поспішає скоріше повернутися додому, щоб зустріти цю подію з сім’єю і друзями за пишним святковим столом і навіть на секунду не може припустити, що може статися щось погане.

Одного разу, напередодні свята доля звела в міському супермаркеті разом кілька незнайомців, які, як і інші відправилися в магазин, для того, щоб прикупити подарунків під ялинку. Тим, хто залишиться в живих, ніколи не забути про те, що трапилося, а Різдво з цього моменту буде носити для кожного з них зовсім інші асоціації. Фільм Історія різдвяного вбивства (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Справа в тому, що в цей магазин, майже перед самим закриттям вривається банда грабіжників і на свою біду забрели сюди відвідувачі стають вимушеними заручниками людей, для яких людське життя коштує менше грошей.

Режисер: Річард Фрідман
В ролях: Едріан Пол, Ерік Клоуз, Мері-Маргарет Хьюмс, Скотт Бейлі, Тім дезам, Алекс Фернандес, Сара Кастро, Марк Адейр-Ріос, Лінда Бурзінскій, Вінс Лозаньо