Фільм складається з трьох моторошних історій, які об’єднані однією спільною темою. Це примари і їх вплив на життя звичайних людей. Філіп Гудман — вже немолодий вчений, який довгі роки свого життя присвятив вивченню самих різних проявлений паранормальної активності в нашому світі. Його праці унікальні і неймовірно важливі. Подорожуючи по світу і збираючи інформацію з усіх доступних джерел, він відділяв недостовірні і неправдиві історії шарлатанів від справжніх проявлений примар серед людей. Цей відважний чоловік зумів викрити десятки аферистів, які намагалися заробити на сфабрикованих історіях і фактах.

Цю титанічну працю гідно оцінили його колеги. Одного разу в кабінет чоловіка підкидають пакет, який містить записи роботи відомого психолога. Спеціаліст вів опитування трьох жертв агресивної примари. Всі ці люди ледь вижили, після самої жахливої зустрічі в їхньому житті. Філіп намагається зв’язатися з цим доктором, але з’ясовує, що він безслідно зник кілька тижнів тому.

Тоді Гудман вирішує самостійно розібратися в цій неймовірно складній історії. Досвідчений вчений навіть не уявляє, з чим йому належить зіткнутися в ході розслідування. Фільм Історія примари (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Девід Лоурі
В ролях: Кейсі Аффлек, Руні Мара, МакКольм Сепас мл., Кеннейша Томпсон, Гроувер Колсон, Лізбет Карденас, Барлоу Джейкобс, Richard Krause, Деггер Салазар, Соня Асеведо