Фантастичний фільм «Інтерстеллар» розповідає про вирішення проблем, пов’язаних з обмеженням подорожей людини в космосі. В недалекому майбутньому концентрація азоту в атмосфері Землі катастрофічно зростає, що призводить до погіршення природного клімату планети і реальної загибелі людства. Купер (Меттью Макконахі), в минулому пілот NАSА, а тепер – фермер, проживає в американській глибинці. З кожним днем йому все важче вести господарство: постійні пилові бурі знищують весь урожай. Його дочка Мерф налякана тим, що її став відвідувати привид.

Поміркувавши над всіма цими дивними явищами, Купер приходить до висновку, що всі ці аномалії свідчать про майбутні катаклізми. В цей час професор Бренд (Майкл Кейн) зайнятий ідеєю порятунку людства. Кілька років тому в районі орбіти Сатурна було виявлено отвір у просторі, за допомогою якого можна відразу потрапити в іншу галактику, не витрачаючи часу на тривалі космічні польоти. Фільм Інтерстеллар (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Професор упевнений, що це допомога невідомої цивілізації, яка таким чином рятує людство від загибелі. Куперу пропонують очолити експедицію, яка пройде через цей отвір в просторі.

Режисер: Крістофер Нолан
Актори: Меттью Макконахі, Енн Хетеуей, Джессіка Честейн, Маккензі Фой, Майкл Кейн, Девід Гяси, Уес Бентлі, Кейсі Аффлек, Джон Літгоу, Метт Деймон