Хав’єр-звичайний мало чим примітний молодий чоловік. Кілька років тому він перебрався на постійне місце проживання в мегаполіс. Тут хлопець швидко знайшов непильну работенку. Він пристрасно мріє побувати в Бразилії. Ця далека екзотична країна приваблює його своєю непередаваною атмосферою вічного свята. Ось тільки скромної зарплати головному герою вистачає лише на оплату найнеобхідніших в житті речей. Одного разу він дізнається сумну новину, що стосується його родичів. Кілька злочинців безжально розправилися з братом і матір’ю Хав’єра. Відклавши всі справи, він негайно відправляється в рідне місто. Чоловік не впевнений, що місцеві поліцейські взагалі шукатимуть вбивць найдорожчих йому людей.

Так що хлопець має намір хоча б зробити спробу знайти лиходіїв. Незабаром випадок зводить його з Дуарте. Новий знайомий пропонує головному герою провернути хитру махінацію зі страховою виплатою, яка виділена йому в зв’язку зі смертю родичів. Спритний шахрай запевняє Хав’єра, що в майбутньому у нього не виникне проблем із законом.

Спокусившись щедрими посулами, молода людина погоджується взяти участь в авантюрі. Однак дуже скоро він усвідомлює, що жага наживи зіграла з ним злий жарт. Фільм Інший брат (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Адріан Каетано
В ролях: Леонардо Сбарагліа, Даніель Хендлер, Анхела Моліна, Алехандра Флейшнер, Аліа Деветаки, Пабло Седрон