Професійні вбивці-та категорія людей, яка вміє викручуватися, як ніхто. Їм потрібно зробити свою брудну справу і замести сліди, щоб комар і носа б не підточив. У професіоналів є на цей рахунок свої прийоми, які можуть ввергнути в подив навіть поліцію. В даному фільмі Вбивство жінки було скоєно настільки віртуозно і без доказів. Що єдиним підозрюваним виявився її чоловік, у якого не було ні найменших причин це робити. Лише один співробітник поліції, та й то колишній, повірив у виправдання вдівця на ім’я Еддісон Террілл і пообіцяв допомогти йому.

Екс-поліцейський знає, що в поліції теж справи не чисті, мафія намагається проштовхнути свою волю і прибирає непотрібних людей з шляху. А Еддісон за професією адвокат. значить. хтось із колишніх клієнтів вирішив його так «віддячити».

Але губитися в здогадах не часу, Еддісон разом з екс-поліцейських відправляються в злачні місця свого рідного міста Далласа, щоб знайти правду. Фільм Ідеальний вбивця (2004) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Бред Келлер
В ролях: Сі Томас Хауелл, Шон Янг, Бен Браудер, Куінн Луйан, Діді Пфайффер, Джанкарло Еспозіто