Світ театру привабливий для багатьох юних талантів. Темний зал, світло на сцені і актор, який тримає в напрузі публіку. Такі мрії були і у двох талановитих жінок — Одрі і Лілліан. Одрі чудова актриса, яка мріє про велику серйозну роль, щоб зуміти вкласти в неї всю гаму почуттів і силу таланту, яким вона володіє. Лілліан-чудовий драматург, яка мріє про написання великої п’єси і постановці у великому залі. Тільки їхні мрії ніяк не можуть здійснитися. Їх талант так і залишився непоміченим і незатребуваним в професійному середовищі. Зараз жінки змушені заробляти собі на життя рольовими демонстраціями на навчальних корпоративних семінарах. Їх робота їм не подобається.

Але вони підходять до неї з усією відповідальністю. Вони вірять, що і вона приносить користь. Тому поки радіють і тому, що є. Хоча б в такій формі вони можуть застосувати свій талант. Раптово одна подія обіцяє назавжди змінити їхнє життя і може, нарешті, вивести їх на велику сцену. Вони отримують велике замовлення на три тисячі глядачів. Це може стати початком їх зоряного шляху. Фільм І гасне світло (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Жінки з ентузіазмом беруться за роботу. Але вони поки не здогадуються, що їм доведеться пройти через багато чого. Цей проект буде випробовувати на міцність, як кожну з них окремо, так і їх дружбу в цілому.

Режисер: Даніель Варт
В ролях: Клер Армстронг, Наомі Скварна, Андреана Каллегаріні-Градзік, Брендан Обін, Клер Макконнелл, Т. Грехем, Джоселін Рейнольдс, Анна Магвайр, Лаура Тангуей, Талія Кейн