Доктор Райан Стоун відправляється в космічну експедицію, щоб встановити нову систему сканування Всесвіту. Її завдання передавати дані з супутника на землю. Керує польотом Метт Ковальські. Він досвідчений фахівець і здійснює останній вихід в космос перед заслуженим відпочинком. Райан займається ремонтом телескопа «Хаббл». У цей момент російський супутник потрапляє під ракетний удар. В результаті якого утворюється хмара з уламків, що рухаються по орбіті зі швидкістю 20 тисяч миль в годину. Осколки від вибуху запустили ланцюгову реакцію, число небезпечного сміття зростає. Наростає загроза аварії, терміново потрібна евакуація. Катастрофа відбувається несподівано.

Стоун забирає у відкритий космос. Лейтенант знаходить дівчину, і повертає до зруйнованого корабля, на якому не залишилося вижили. Єдиний порятунок, якщо зможуть дістатися до Міжнародної космічної станції. Щоб повернутися додому потрібна аварійна капсула. Кисню в балонах не залишається. Метт намагається відвернути колегу, звертаючи увагу на фантастичні види. Фільм Гравітація (2013) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Дівчина згадує, що у неї була дочка, але вона загинула, тому готова змиритися зі смертю. Справи на МКС йдуть не кращим чином: персонал евакуювався, друга капсула не годиться для приземлення. У ветерана остання ідея.

Режисер: Альфонсо Куарон
В ролях: Сандра Буллок, Джордж Клуні, Ед Харріс, Орто Игнатиуссен, Фалдут Шарму, Емі Уоррен, Башер Сэвэдж, Адам Козенс