Макіко Хаямі-шановна, самодостатня жінка, яка зуміла повністю реалізувати наявний потенціал в перспективній роботі. Професійна діяльність є для успішної підприємниці першорядним завданням, багато часу займає. Все її життя побудоване на безперервному прагненні домагатися кар’єрного зростання. Зараз вона працює у великій корпорації, де завдяки професіоналізму і працьовитості призначення домоглася на високу посаду. Подібне положення забезпечує високу заробітну плату, що дозволяє з легкістю оплачувати будь-які примхи. На жаль не всі побажання за допомогою товстого гаманця можна задовольнити, існують проблеми, що вимагають іншого підходу.

Молода особа одружена з коханим чоловіком, але їх шлюбний союз благополучним не можна назвати, оскільки дружина себе щасливою не відчуває. У Макіко існує таємна сторона життя, ретельно охороняється від стороннього втручання. На популярному сайті, що має досить оригінальну специфіку, вона зареєстрована як якась нічна богиня, що задовольняє особливі потреби підписаних на неї користувачів. За незвичайними послугами звертаються клієнти, задоволення відчувають від жіночих трусиків.

Жінка повідомляє підказки, що дозволяють відшукати на міських вулицях чергову схованку з інтимними предметами туалету не першої свіжості. Фільм Гра уяви (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Таисукэ Хата
В ролях: Сусуму Терадзіма, Томомі Ітано, Масамі Хісамото, Мінамі Сенгоку, Котаро Танака, Сюто Васіо та інші