«When the Game Stands Tall» – оригінальна назва цієї новинки в світі кіно. Це драма з ухилом у бік спорту, а головні ролі виконують харизматичний Джеймс Кевізел (знімався в кіно – План втечі) і безпосередній актор, який знімався у фільмі вцілілий – Олександр Людвіг. Сюжет побудований на книзі Нілу Хейза, де була порушена історія життя цілком реальної людини, який пізніше став тренером футбольної команди, а починав крокувати по своїй кар’єрній драбині він з посади спортивний керівник старшої школи в Каліфорнії.

Вся історія ґрунтується на справді правдивих подіях, розповідь ведеться про тренера і його помічники, які спільно намагалися впровадити нову програму навчання. При цьому вони взялися за саму безнадійну футбольну команду у всьому штаті. І дуже скоро невдачі починають відступати. Результатом стала перемога довжиною в 151 матч. Однак чим далі йде рахунок перемог, тим важче прийняти одну єдину поразку.

Але потрібно встати після цього на ноги і йти далі. Адже головне – не спортивні досягнення, а людські якості, завдяки яким можна взяти будь-яку життєву висоту. Фільм Гра на висоті (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Томас Картер
В ролях: Джеймс Кевізел, Майкл Чикліс, Олександр Людвіг, Кленсі Браун, Лора Дерн, Меттью Даддарио, Джо Массинджилл, Джессі Ашер, Сер’Даріус Блейн, Стефан Джеймс