П’ятдесяті роки минулого століття, молодь бунтує проти звичних норм, законів і правил, набирає силу рух хіпі. Енді – молодий талановитий фотограф, він замкнутий і відлюдник. Його виховав батько, який через особисту драми переживав важку депресію, що відбилося на відносинах з дитиною. Хлопчина влаштовується асистентом в клініку до лікаря Уоллеса, який за допомогою лоботомії лікує важкі психічні захворювання. У лікарні Енді знайомиться з незвичайною дівчиною на ім’я Сьюзан, батько якої наполягає на небезпечній операції. Молода людина розуміє, що вибір методу лікування обумовлений не хворобою, а складними відносинами всередині сім’ї.

Він захоплюється пацієнткою, шукає спосіб допомогти їй. Він намагається зрозуміти, чи дійсно дівчина хвора, що можна зробити, щоб врятувати її. Вир подій захоплює Енді. Він звик будь-яке питання вирішувати самостійно, він не готовий плисти за течією, але доля часом буває сильніше його.

Вся справа в тому, що у Сьюзан яскраво виражено психічний розлад. І її батько вимагає від доктора Файнса хірургічного втручання прямо в головний мозок дівчини. Фільм Гора (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Рік Алверсон
В ролях: Тай Шерідан, Джефф Голдблюм, Ханна Гросс, Дені Лаван, Удо Кір, Аннемарі Лоулесс, Елеанор Хендрікс, Margot Klein, Емі Стіллер, Adam Daveline