Фільм Гончі пси (2016) дивитись онлайн в HD якості


Малькольм являє собою приклад чоловіка середніх років, який зумів у житті домогтися великого успіху, але заплативши за це високу ціну. Він людина жорстка, сувора, безсердечна, навіть жорстока. У нього є син Марк, якого він виховував дуже суворо. Як батько, він не виявляв особливої любові, зате пред’являв дитині нескінченні вимоги, бажаючи зробити з нього теж успішного в майбутньому людини. Тепер Марк працює в автомобільному салоні, де продає людям машини. Він працює на когось, а мріє про свій власний бізнес, де йому б більше не доводилося працювати «на дядька».

І така можливість у нього несподівано з’являється. Правда, салон, який може стати його, належить батькові, але для хлопця це не так страшно. Втім, не все тут так просто. Без певних зусиль Марк не зможе здійснити свою мрію, а складність полягає в тому, що йому потрібно продати за один день 35 автомобілів. Це дуже велика кількість, тому затія здається божевільною. Фільм Гончі пси (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

І все ж Марк налаштований виконати цей «план» і домогтися того, про що він так мріяв вже давно. Тільки готовий він йти по чужих головах, підставляти колег, переступати в чомусь навіть через себе, щоб отримати бажане?

Режисер: Адам Колліс
В ролях: Октавія Спенсер, Алессандра Торесон, Патрік Джей Адамс, Ніа Вардалос, Деш Майок, Кріс Малки, Джош Хопкінс, Джордж Лопес, Кору Хардрикт, Стефані Батлер