Жителі невеликої канадської села звикли жити далеко від цивілізації. Всі зайняті веденням власного господарства, і нічого не порушує рівномірний перебіг життя поселення. Але несподівано вони починають помічати у себе дивні зміни: тіла заживо розкладаються без всякої видимої причини, ясність мислення слабшає з кожною годиною, відчуття болю та втоми відходять на другий план, залишається тільки нестерпне бажання покуштувати незаражену людської плоті. Епідемія поширюється з жахливою швидкістю. І ось уже колишні сусіди з божевільними очима вламуються в будинку знайомих, а колись люблячі родичі з люттю накинулись на членів власної родини.

Голодні монстри, ведені безконтрольним почуттям голоду, збиваються в агресивні групи, влаштовують засідки і невблаганно винищують метання в жаху нещасних земляків. Небагатьом вижив не залишається іншого виходу, крім як бігти вглиб густих лісів. Разом вони відчайдушно борються за власні життя, але страх за свою долю змушує багатьох робити жахливі вчинки.

А спраглі людського м’яса зомбі невблаганно наближаються, йдучи по сліду немов хижак, що вистежує свою здобич. Фільм Голодні Z (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Робін Обер
В ролях: Марк-Андре Гронден, Монья Шокрі, Шарлотта Сен-Мартен, Мішлен Ланкто, Марі-Джинетт Гуай, Бриджитт Пупар, Едуар Трамбле-Греньє, Люк Пру, Дідьє Люсьєн, Робер Бруйетт