Головний герой картини, чоловік на ім’я Ділан. Він займає посаду нічного адміністратора в готелі, який вважається одним з найпрестижніших закладів міста. Він дуже серйозно ставиться до своєї роботи, і здається ніколи не допускає ніяких помилок. Інші герої цієї історії дівчина Холлі, і її молода людина. Здається, вони знаходяться в халепі, адже обидва міцно сидять на наркоті. Одного разу Холлі була дуже сильно побита своїм хлопцем. Вона практично перебувала між життям і смертю. Але в цей момент, Ділан приймає дуже важливе, в першу чергу для себе рішення.

Він стає рятівником цієї дівчини, але здається така роль йому не особливо підходить. Він вирішує позбавити цю парочку від проклятої залежності, і стати таким чином «рятівником вітчизни». Коли перетинаються долі кількох людей, значить це для чого-небудь потрібно. Життя-це низка подій і подій, які можуть залишатися в пам’яті людини до кінця його життя.

Що вийде з задумки головного героя, чи вийде у нього перевчити людей? Адже це дуже важка, а часом просто марна праця. Фільм Герой злочинного світу (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джон Вінсент
В ролях: Катрін Мері Стюарт, Куінтон Аарон, Гебріел Джерет, Ліза Варга, Ніколь Аріанна Фокс, Кріста Калмусом